KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141447
nr 1314 1447
Oidentifierad konstnär. Fiskebåtar. Ej signerad. Olja på pannå, 10x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:54:24
300 kr
350 kr